انگشتر زمرد

 

 

نحوه نگهداری انگشتر زمرد اصل

انگشتر زمرد اصل با وجود داشتن درجه سختی بالا، بسیار ترد و شکننده است. بنابراین از ضربه خردن آن پیشگیری کنید.

انگشتر زمرد اصل در برابر مواد شوینده مقاوم است ولی در مقابل حرارت و دمای بالا آسیب پذیر بوده امکان ترک خوردن آن وجود دارد.

اگر انگشتر زمرد اصل شما بر اثر شستشو حالت سفید پیدا کرد و نقاط سفید در آن دیده شد، می ‌توانید‌ آن‌ را دوباره‌ به‌ وسیله‌ یك‌ قلم‌ و كمی‌ پنبه‌ آغشته به روغن‌ زیتون‌ اصلاح‌ و شفاف‌ کنید.

 

همانند سایر سنگها نظیر سنگ فیروزه اصل یا سنگ عقیق اصل، بسیاری از سودجویان اقدام به تولید سنگ زمرد بدلی نموده‌اند. پس دقت کنید سنگ خود را از مکانهای معتبر خریداری نمایید چراکه نحوه تشخیص انگشتر زمرد اصل از زمرد بدلی و ساختگی برای افراد عادی مشکل است.

 در پایان لازم به ذکر است، برای درمان بیماری‌های جسمی و روحی اولین مرحله، شناخت عامل بیماری است و مراجعه به پزشک بهترین راه حل درمان است و استفاده از سنگها صرفاً جنبه کمک دارد.

 

 

 از کجا انگشتر زمرد اصل را خریداری کنیم؟

ما توصیه می کنیم که از سایت زرسی که ویترین آنلاین جواهرات است بازدید نمایید. در صورت پسند، جواهرات مورد نظر خود را سفارش دهید و لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه نمایید. جواهرات سایت زرسی شامل انگشتر مردانه ، انگشتر نه ، نگین زمرد و. می باشد.


فیروزه | زمرد | یاقوت زمرد ,انگشتر ,جواهرات ,نمایید ,انگشتر زمرد ,سایت زرسی ,زمرد بدلی منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وب سایت رسمی قاسم ارغیده تبلیغ کانال تلگرام بیاتوجزوه دانلود آهنگ و فیلم تدریس خصوصی ریاضی پنجم دبستان در تهران آموزش جامع کسب درآمد از اینترنت انشا درس آزاد فارسی پنجم فرهنگ بومی 2 نوروز يک فرد موجب تغيير جامعه يا جامعه موجب تغيير افراد شده است ننويسيد ضربالمثلافتابپشتابرنمیماندداستاندرمورد رفیقوم درت بجونم ای داداش مهربونم نمونه سوال مدیریت خانواده دوازدهم نوبت دوم سیمابیناعزیزجونجیگرجون مجموعه پایتخت ۵ قسمت ۱۶ تماشای انلاین ویدیو در مورد بادگیرها در یزدgogo هوسیدرگذشتهرزوداریوش دانلود دوبله سریال متشکرم