انگشتر

به دست کردن انگشتر مردانه

بنا بر احادیث؛ انگشتر مردانه را در انگشت آخر یعنی انگشت کوچک و انگشت پهلوی آن باید نمود و برای انگشتر کردن در انگشت کوچک و خالی نگذاشتن آن سفارش شده است و از انگشتر کردن در انگشت وسط و سبّابه نهی کرده اند.

 

بنا بر روایت امام صادق(ع)، پیامبر(ص) فرموده اند: «امّتم را از انگشتر نمودن در دو انگشت سبّابه و انگشت وسط نهی می کنم.»

پیامبر اکرم(ص) در یکی از وصّیت های خویش به امیرمومنان(ع) فرمود: یا علی، انگشتر مردانه خود را در انگشت وسطی و انگشت سبابه مکن، بدان که اینکار را قوم لوط انجام می داده اند، یا علی: انگشت کوچک خود را بدون انگشتر مگذار.

 

 

 

 از کجا انگشتر مردانه و نه را خریداری کنیم؟

ما توصیه می کنیم که از سایت زرسی که ویترین آنلاین جواهرات نقره است بازدید نمایید. در صورت پسند جواهرات مورد نظر خود را سفارش دهید و لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه نمایید. جواهرات سایت زرسی شامل انگشتر مردانه ، انگشتر نه ، نگین انگشتر و. می باشد.


فیروزه | زمرد | یاقوت انگشت ,انگشتر ,مردانه ,جواهرات ,کوچک ,انگشتر مردانه ,انگشت کوچک ,سایت زرسی ,انگشتر کردن منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ داور ایرانی اجیرلو بهترینها علم غریبه.طلسم ها.کشکول روح و جسم.دعاها نخل موزیک اسپاد مووی | دانلود رایگان فیلم و سریال ایرانی و خارجی گیم پلید تردمیل توربو فیتنس چرا سیلو تماشا میکنی چه ارتباطی بین کتاب ودرخت وجود دارد چند نوع از این اتبارط ها بنویسید هر طور که دلتان خواست می توانید بین انها ارتباط بر قرار کنید طولانی شدن مجلس کنایه چیستgogogogo پاسخنامه کتاب جویا مجد نهم درکمتنآفریدگارزیبایی فایده ها ضررهای احتمالی تغییر در ژن جاندارانgo سوالات درسهایی از قران 28 دی ایا افرین ومحمد علی درسریال انام باهم ازدواج می کنندgo جویا مجد هفتم صفحه ۷۹ جمله سازی با امرا